Christian Dior bunu çok güzel söylemiş

Christian Dior bunu çok güzel söylemiş: "Bir kadının parfümü onun hakkında kendi yazısından daha fazlasını söyleyebilir" ve gerçek şu ki, en çok sevdiğimiz kokular genellikle bizi en çok tanımlayanlardır, göz ardı edilmeyen bir felsefedir. En sevdiği kokuları, kişilikleri hakkında düşündüğümüzden daha fazla şey söyleyen Kraliyet kadınları arasında.

 

Romantiklerden güçlü karışımlarla varlıklarını belirleyenlere kadar, en sevdiğimiz kraliyet üyelerinin favori listesinin bir parçası olan bu esanslara gelin birlikte bakalım ☺️

 

1.Lady Di: Tatlı özleri ve narenciye dokunuşlarını birleştiren çiçeksi parfümlere olan bağımlılığı, Galler'den Diana'yı Dior'dan Diorissimo, Hermès'den 24 Faubourg, Cartier'den So Pretty ve ünlü İngiliz parfümü Penhaligon's'tan Bluebell'i tercih etmeye yöneltti.

2.Ürdün kraliçesi Rania : Onun için tek bir akıllıca bahis var çünkü kendine has özelliği olan tek bir kokuyu seçmeye karar verdi. 1989 yılında yaratılan Guerlain Samsara, dinginlik ve ahengi çağrıştıran odunsu ve floral notalara dayanan zarif kraliyetin bahsi.

3.İspanya Kraliçe Letizia: Bulgari'den Thé Vert ve Sisley'den Eau du Soir, her ikisi de yasemin notaları ve baharatlı akorlarla, Letizia'nın her gün yaptığı tamamen zamansız seçimin parçalarıdır.

4.Kate Middleton: Beyaz Gardenia, yasemin, zambak ve amber, Kate Middleton'ın en sevdiği parfümlerden biri olan ve düğün gününde kullandığı Illuminum'un White Gardenia Petals kokusunu tanımlayan şeyler. Jo Malone'un Portakal Çiçeği, portakal çiçeği, portakal ve nilüferin taze karışımı nedeniyle en sevdiği seçimlerden biri.

5.Meghan Markle: Sussex Düşesi'nin favorileri arasında pek çok koku var, ancak en öne çıkanları arasında İngiliz Yabani Bluebell kokularının yanı sıra Jo Malone'un Wood Sage & Sea Salt kokuları var. Sümbül, zambak ve kuşburnu karışımı sayesinde taze ve çiçeksi dokunuşlarla ilk; ikincisi ise adaçayı ve deniz tuzunu karıştıran üslubuyla dikkat çekiyor. Côte d'Azur Eau de Parfum de Oribe ise limon, erik, frenk üzümü, bergamot ve portakal notaları içeren hoş çiçek ve narenciye akorlarıyla öne çıkan sevilen esanslardan bir diğeridir.


ETİKETLER: Christian Dior,Lady Di,Ürdün kraliçesi Rania,İspanya Kraliçe Letizia

Yorum Yapın


Bunlar da İlgİnİzİ çekebİlİr: