Göz kamaştırıcı stil

*Göz kamaştırıcı stil *

Eva Longoria'nın bu yıl en büyük moda anlarından birini yaşadığını söylemek için çok erken değil.  Uzun siyah bir elbisenin zarif ve kalıcı cazibesine hitap eden New York sokaklarında yürürken kendine hayran bıraktı. Her iki taraftaki etkileyici kesikler sayesinde giysi her iki bacağını da ortaya çıkardı ve sezon için dikkat çekici bir tasarım olan sivri burunlu sandaletler ile tamamlandı.

Amerikalı aktris Eva Longoria'nın giydiği bu tarz ile resmen bahara hoşgeldin diyebiliriz!  Bu, haftayı başlatmak için medyayla yaptığı basın turları sırasında bir gün içinde giydiği üç görünümden biri.  Daha önce, uyumlu bir gömlek ve beyaz trençkotla giydiği saten efektli parlak turuncu pantolonla silüetini ön plana çıkardığını görmüştük.  Daha önce, omuzları açık bir üst ile eşleştirilmiş bej ve açık mavi ekose bir takımda görünmüştü.

 

 Eva Longoria'nın bahar aldığı sivri burunlu sandaletler nasıl? Eva Longoria, yüksek yakalı ve derin V yakalı, kolsuz bir tasarım olan uzun siyah bir elbise giydi.  Giysi tarafından mükemmel bir şekilde çerçevelenmiş görünen belinden, zemine doğru uzanan iki belirgin yan açıklık, yürürken giysiye çok fazla hareket kazandırıyordu.  Stiline son noktayı verdiği trenddeki sandaletler de öne çıktı. Kahverengi giydiği ve topuğu siyah olan sivri burunlu topukluların kusursuz silüetiydi.  Birkaç parmağı ortaya çıkaran bu peep-toe tasarım, son zamanlarda podyumlarda ve sokak stilinde popülerlik kazanmış, retro tarzıyla sadece şık elbiselerle değil, pantolon ve kot pantolonlarla da ön plana çıkmıştır.  Altmışlı yıllarda son derece öne çıkmalarına rağmen, doksanlarda şimdi tekrarlanan yeni bir patlama yaşadılar.


ETİKETLER: Eva Longoria

Yorum Yapın


Bunlar da İlgİnİzİ çekebİlİr: