Rowenta Respectissim’le Her Güne Sağlıklı Saçlar

Saç şeklimiz hiç şüphe yok ki genel görünümümüz üzerinde oldukça etkili. Ve tabii ki saç bakımımız da öyle.

Boyalar, saç kurutma makineleri, fırçalar, maşalar, şekillendiriciler, saç spreyleri ve saçımıza uyguladığımız diğer pek çok şey bildiğimiz gibi saçlarımızın yıpranmasına ve cansızlaşmasına sebep oluyor. Ve ne yazık ki şıklığımız uğruna bu fedakarlığı yapmak zorunda kalıyoruz. Daha doğrusu kalıyor”duk”. :)

Rowenta işte tam da bu sorunu görmüş ve mükemmel bir çözüm üretmiş. Geçen hafta Rowenta’nın yeni, akıllı saç şekillendiricisi Rowenta Respectissim’in lansman partisine davetliydim.

La Mancha Kuruçeşme’de gerekleştirilen etkinliğin gerçekten harika olduğunu belirtmek isterim.

7 güne 7 saç sloganıyla öne çıkan ürün saç şekillendirme konusunda oldukça etkili. Oldukça hoş dalgalar oluşturduğunu söyleyebilirim. Üstelik her güne yeni bir saç şekli yaparken saçlarımız yıpranmıyor ve doğal güzelliğini koruyor. SF7420 serisindeki bu süper güce sahip bu ürünün sırrı özel ısı ayarında. Saçların en sağlıklı şekilde şekil alabileceği ısı derecesi belirlenmiş ve ürün buna göre programlanmış. Kullanımı oldukça kolay ve ürünle birlikte verilen ısıya dayanıklı koruyucular kullanım sonrasını da oldukça pratik bir hale getiriyor.

170 derece’de 230 derecelik ısının performansıyla çalışıyor ve bu durum saçımızın yanmasının veya yıpranmasının önüne geçiyor. Saçınızı düzleştirirken kırılma, kopma gibi riskleri rahatlıkla unutabileceğinizi söyleyebilirim. ;)

Respectissim, zaman darlığında kuaförde saatlerinizi harcamanızın önüne geçiyor. Ve tabii ki uzun vadede çok ama çok avantajlı olduğunu da belirtmek isterim…

 


ETİKETLER: Rowenta, saç düzleştirici, saç şekillendirici, saç bakımı, respectissim, rowenta respectissim

Yorum Yapın


Bunlar da İlgİnİzİ çekebİlİr: