SEZONUN 7 RENGİ

Her zaman yıldan yıla görmeyi bekleyebileceğimiz bazı trendler olsa da, modayı eğlenceli kılan şeyin bir kısmı ortaya çıkan beklenmedik olan ve bu yıl trend sonbahar renklerinden daha doğru olmamıştı.

Bu sonbaharda, denenmiş ve doğru hissettiren  tonları fark ediyoruz (tekrar merhaba, siyah, gri ve krem), ancak sonbahar renk paletinin pembe ve kırmızının canlı tonlarıyla başının çevrildiğini ve rafine kahverengiler ve yeşilliklerle tamamlandığını izlemekten de keyif alıyoruz. Sonbahar 2021 pistlerinden gelen trendlerle, pembe ve toz mavisi gibi renklerin tipik ilkbahar ve yaz rafı yaşamlarından daha uzun yaşadığını görmek bizi heyecanlandırıyor ve modernin klasik favorileri ele almasına bayılıyoruz - parlak turuncuyu daha yüksek bir kil veya pasla memnuniyetle değiştireceğiz.

Sonbahar görünümlerinizi sarsmak ve dolabınıza yeni bir soluk getirmek istiyorsanız, bu sezonun trendleri sizi kapsıyor. Hangi renkleri göreceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

  • YEŞİL ; Bu sonbaharda en sevdiğimiz renklerden biri eğrelti otu yeşili. bu renk tonu inkar edilemez derecede şık ve sonbahar mevsiminde görmeyi beklediğimiz yaygın kırmızı ve portakallardan çok beğenilen bir ton.
  • SOLGUN GRİ; Güvenebileceğimiz evrensel bir gerçek: Gri her zaman moda olacaktır. Ve sonbahar 2021 , grinin hala popüler bir tasarım seçimi olarak kaldığını görmekten mutluyuz. Özellikle fark ettiğimiz bir trend mi? Parlak veya desenli aksesuarlarla eşleştirmek için mükemmel olan yumuşak, sessiz bir çeşitlilik.
  • FUŞYA; 2021 için en beklenmedik ve en eğlenceli sonbahar rengi unvanını eve getirebilir. Bu doymuş ton, egzersiz setlerinden gelinlik elbiselerine kadar her şeyde kendini gösterdi, bu yüzden sonbahar gardırobunuzda fuşyaya yer açın.
  • BEBEK MAVİSİ;  Kazak ve eteklerden çanta ve ayakkabılara kadar bu yumuşak tonu topluluğunuza dahil etmek sonbahar görünümünüze enerji getirmenin kolay bir yoludur.
  • ŞEKER PEMBESİ; Pembe genellikle bahar ile ilişkili olsa da, moda  bu sonbaharda trendler arasında.. Modaya uygun bir açıklama yapmak için daha geleneksel sonbahar renkleri ve soğuk hava aksesuarlarıyla cesurca eşleştirin.
  • CESUR KIRMIZI; Bir açıklama yapmak ve dikkat çekmek istiyorsanız (ancak fuşya ruh halinde değilseniz), cesur kırmızı giyimi tercih etmek biletinizdir. Bu renkte tam bir kıyafet giyinmeniz  konfor alanınızın biraz dışındaysa, cesur bir ayakkabı veya el çantasıyla yarı yolda buluşun.

KİREMİT RENGİ; Tam olarak turuncu ve kahverengi olmayan, sonbahar için mevsimsel olarak mükemmel görünen modern bir aradadır. Stylight tarafından yayınlanan yeni bir araştırmaya göre, sadece "turuncu-kahverengi" palto aramaları yüzde 112 arttı. Sıcak ve rustik, renk kili bize yılın bu zamanı için titreşimler veriyor.


ETİKETLER: yeşil,solgun gri,fuşya,bebekmavisi,şeker pembesi,cesur kırmızı,kremit rengi,

Yorum Yapın


Bunlar da İlgİnİzİ çekebİlİr: