Yılbaşında ne giymeli?

Eh malum gün git gide yaklaşıyor. 

Dost sohbetlerinde "Yılbaşında ne yapsak yaa?" soruları da yavaş yavaş gelmeye başladı. :)  Siz de ne yapsam, ne giysem diye düşünenlerdenseniz bu tavsiyeleri sevebilirsiniz. 

Yılbaşı gününün her zamankinden farklı ve hoş bir atmosferi vardır. Nerede olursanız olun, eğlenmek için bir araya gelen insanların enerjisi oldukça mutluluk verir insana. 

Yılbaşına dışarıda, bir eğlence mekanında girmeyi planlıyorsanız, payetli elbisenizi hazır etmenizi söyleyebilirim. Evet, bugün kesinlikle onun günü. :) Yılbaşının ışıltısına kapılmak için simli makyajla birlikte tüm gözleri üstünüze çekebilirsiniz.

Kırmızı elbiseler de yılbaşının vazgeçilmezlerinden... Kırmızı bir ojeyle dikkat çekiciliğinizi bir kat daha artırabilirsiniz.

Ayrıca, siyah elbiseler her güne olduğu gibi bu güne de uyum sağlayacaktır. Bu konuda kuşkunuz olmasın derim. ;)

Kıyafetinizi gideceğiniz yer, bulunacağınız ortama göre seçmeniz bir imajınız için oldukça önemli. Arkadaşlarınızla sohbet edeceğiniz, sakin bir ortamda aşırı simli bir makyaj veya payetli elbiseyle parlamak elbette ki hoş olmayacaktır. 
Bu açıdan kendi dinamiklerinizi de göz önünde bulundurarak her zamanki imajınızdan taviz vermeden giyinmeniz en kesin önerim olacaktır.

Şimdiden iyi eğlenceler. :)


ETİKETLER: yılbaşında ne giyilir, ne giysem, yeni yıl, yılbaşı kombini, ne giyilir, imaj danışmanı, tavsiye, yeni yıl,

Yorum Yapın


Bunlar da İlgİnİzİ çekebİlİr: