Asaletinizle Büyüleyin!

Bazen asil, şık ve dikkat çekici olmak gerekir. Tavırlarınla, duruşunla, sözlerinle imajının etkileyiciliğini artırırsın.
Bu özel bir akşam yemeği, bir kokteyl, bir davet ya da önemli bir buluşma olabilir. Sebebi ne olursa olsun böyle zamanlarda şık giyinmek, tavrını ve tarzını kıyafetlerin göstermen gerekir.

Bu haftaki kombinim, hem bu soğuk havalarda içinizi ısıtacak hem de size asil, şık ve bir hayli etkileyici bir görünüm kazandıracak nitelikte.

Gülnur Güneş tasarımı pelerin oldukça şık ve gösterişli. Kürk detayların genel görünüme hoş bir derinlik kattığını söyleyebilirim.
Sergio Rossi çizmeler zarif görünümünün dışında kadınsı bir duruş da katıyor. Ve pelerinin kürk detaylarıyla birbirlerini mükemmel bir ahenkle tamamlıyorlar.

Mavi-siyah renk uyumunu benim gibi siyah saç ve buğday tenli kadınlara çok yakıştırdığımı söyleyebilirim. Unutmayın, saç rengiyle birbirini tamamlayan aksesuarlar veya detaylar her zaman için dikkat çekiciliğinizi artırır. ;)

Herkese iyi haftalar.

Şahika Güler
İmajın seni anlatır.


ETİKETLER: şahika güler, imaj ve iletişim danışmanı, imaj danışmanı, kombin, şık kombinler, şıklık, imaj, moda, nasıl giyinilir

Yorum Yapın


Bunlar da İlgİnİzİ çekebİlİr: