Kokteyller, Davetler veya Gece Hayatı İçin...

Hepimizin tarzı, tavrı, konuşması belli olsa da gün içinde pek çok farklı mekanda farklı insanlarla iletişim halinde oluyoruz ve bu durum iletişim dilimizde normal olarak ufak tefek değişikliklere sebep olur.
Örneğin, düzenli olarak gittiğimiz kuaförle olan iletişimimiz, iş arkadaşlarımızla olandan farklı oluyor. Çok yakın bir arkadaşımızla konuşurken hissettiğimiz rahatlık,  uzaktan bir akrabamızla konuşurken farklı bir boyut kazanıyor.

Aynı şekilde giyimimiz de gittiğimiz mekanlara veya içinde bulunduğumuz ortama göre değişiklik gösteriyor. Arkadaşlarımızla hafta sonu gezisine çıktığımızda giydiğimiz kıyafetlerle, ofise giderken giydiklerimiz doğal olarak farklı oluyor. 
Bu aşamada mesele bu zorunlu farklılıkları yaşarken imajınızdan ödün vermemek...

Bugün size özel bir davete, kokteyle ya da akşam eğlencesine giderken giyebileceğiniz kıyafet önerilerini sunacağım. 

Bu önerilerin kişiden kişiye değişiklik gösterebileceğini ve size özel bir imaj yaratmak isterseniz mutlaka profesyonel bir imaj danışmanlığı hizmeti almanız gerektiğini tekrar hatırlatırım...

Fotoğrafta gördüğünüz kıyafetim Vakkoroma’dan. Özel akşam yemeklerinde, davetlerde, kokteyllerde ya da gece eğlencelerinde şık tasarımıyla dikkat çekici bir elbise olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. 
Parlak yapısı kesinlikle rahatsız edici bir boyutta değil ve göz alıcılığı garanti altına alıyor.

Tabii ki makyajınızla da bu tarz elbiseleri tamamlamanız gerekiyor.

Mutlu günler dilerim. 

Şahika Güler
İmajın seni anlatır.


ETİKETLER: kokteyl, kişisel imaj, kokteyllerde ne giyilir, gece, nasıl giyinilir

Yorum Yapın


Bunlar da İlgİnİzİ çekebİlİr: