İmajın Anahtar Sözcükleri: Şıklık ve Rahatlık

Her insan bazı günler şöyle bir rahat edip dilediğince gezmek ister. Şıklık ve dikkat çekicilik tabii ki imajımız için oldukça önemli kavramlar fakat bu durumu sağlamak için ille konforumuzdan taviz vermemiz gerekmiyor. En azından rahat etmek istediğimiz günlerde… :)

Özel olarak davet edildiğimiz bir kokteyle, işle ilgili bir görüşmeye ya da yemeğe veya ortamdaki herkesin abiye giyineceği bir geceye gitmiyorsak dilediğimiz gibi giyinmek en büyük hakkımız. E tabii ki şıklığımızdan da taviz vermemek gerekiyor.

Forever New markalı ceket gösterişli kumaşıyla dikkat çekiciliği artıracak nitelikte. Chanel çanta zarifliğiyle öne çıkıyor ve BCBG marka bluzla yumuşak bir renk uyumu sağlıyor. Aynı şekilde BCBG marka tayt kırmızı rengiyle oldukça şık ve rahat bir seçenek. Genel olarak bakılacak olursa uyumlu bir şıklık yakalanmış durumda. Tabii ki makyaj da giysilerimize uygun olacak şekilde yapılmalı. Yumuşak geçişler ve soft tonlar zarif ve etkileyici bakışlar kazanmak için oldukça önemli. Bunu sağlamak için gözleri öne çıkarmakta fayda var. ;)

Şahika Güler
İmajın seni anlatır.


ETİKETLER: şahika güler, imaj ve iletişim danışmanı, imaj danışmanı, kombin, şık kombinler, şıklık, imaj, moda, nasıl giyinilir

Yorum Yapın


Bunlar da İlgİnİzİ çekebİlİr: